آموزش متفاوت EXCEL با زبان ساده

مطالب دیگر:
📜دانلود پاورپوینت در مورد قوانین بخش پذیری بر اعداد طبیعی کوچکتر از20واعداد اول بین 20و100 .📜دانلود پاورپوینت تحلیل محتوای علوم تجربی پایه سوم، چهارم، پنجم، ششم .📜پاورپوینت دکتر محمود حسابی 📜دانلود پاورپوینت در مورد دستگاه گردش خون .📜دانلود پاورپوینت درس سوم : جمع و تفریق اعداد مخلوط ( تصویری ) .📜پکیج کامل جزوه + ویدئوهای فصل سوم حسابان ( مثلثات ) 📜نرم افزار📜پاورپوینت درباره فرآیند تحقق اهداف اسلامی📜تحقیق در مورد مجمع تشخیص مصلحت نظام 📜دانلود پاورپوینت در مورد ضرب کسر و عدد مخلوط .📜دانلود پاورپوینت یک فعالیت جالب .📜دانلود پاورپوینت در مورد کسرهای مساوی .📜دانلود پاورپوینت بررسی و تحلیل کتب فارسی وکتب کار فارسی با موضوع احترام به دیگران .📜دانلود پاورپوینت در مورد بررسی و تحلیل نکات ایمنی درکتاب های علوم ابتدایی .📜دانلود پاورپوینت در مورد روش گروهی .📜دانلود پاورپوینت در مورد \ .📜دانلود پاورپوینت در مورد فراغت .📜دانلود پاورپوینت در مورد پوشاک ما .📜دانلود پاورپوینت تحليل محتواي دروس هديههاي آسمان؛ پايه پنجم درس هفتم: رنگين كمان جمعه .📜دانلود پاورپوینت معرفي كتاب جديدالتاليف هديه هاي آسمان و ويژگي هاي آن .
آموزش,آموزش اکسل,excel,آموزش ساده اکسل,آموزش تصویری اکسل|919752|atf
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان آموزش متفاوت EXCEL با زبان ساده هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

آموزش متفاوت اکسل

نرم افزار اکسل از جمله کاربردی ترین نرم افزارهای Microsoft Office می باشد، اکسل یک نرم افزار صفحه گسترده (Spread Sheett) است، به این معنی که در واقع اکسل جدولی بسیار بزرگ است که کاربر می تواند بنا به نیاز خود برای هر سلول از این جدول داده تعریف کند، فرمول نویسی کند، ظاهر هر سلول را به دلخواه تغییر دهد و یا محدودیت های دسترسی برای هر سلول تعریف کند. قابلیت های بیشمار نرم افزار اکسل و سهولت یادگیری و استفاده از آنها، بکارگیری این نرم افزار را در حوزه ی کارهای مهندسی، اداری، مالی و … به امری اجتناب ناپذیر تبدیل نموده است.
کاربرد ها ی نرم افزار اکسل :
excel software iconکاربرد نرم افزار اکسل با توجه به گستردگی ابزارهای گنجانده شده در آن، در تمام حوزه های کاری که به نوعی با دسته بندی و تحلیل داده ها، بانک های اطلاعاتی یا گزارش گیری سر و کار دارند ملموس است به عنوان مثال در کارهای مهندسی می توان به کاربرد هایی از قبیل تهیه ی فرمول شیت ها، چک لیست ها و نوشتن نرم افزار های مختلف برای امور طراحی، تحلیل و گزارش گیری اشاره نمود. بیشتر توانایی های نرم افزار اکسل به صورت مشترک توسط تمامی تخصص ها می تواند مورد استفاده قرار گیرد، علاوه بر این به دلیل استفاده ی گسترده از این نرم افزار در حوزه هایی همچون امور مالی، حسابداری، آماری، ریاضی و بانک های اطلاعاتی تلاش شده برخی ابزار های تخصصی کاربردی در این حوزه ها استفاده از نرم افزار اکسل را برای کاربران آن ها راحت تر نماید . این کتاب خیلی کوتاه و مفید، آغازی برای یادگیری نرم افزار اکسل می باشد. از این برنامه برای انجام محاسبات ریاضی و کشیدن نمودار به وسیله ابزارهای گرافیکی استفاده می شود. اکسل توانایی انجام محاسبات دشوار ریاضی را دارد و کمتر کسی است که برای ذخیره سازی و تجزیه و تحلیل اطلاعات حسابداری و یا ریاضی، از اکسل استفاده نکرده باشد.

فرمت: PDF تعداد صفحات: 40 صفحه